Учительський Журнал он-лайн

 
Світова література

Авторська казка.Казочки для Чомучки

e-mail Друк PDF

Збірка містить авторські казки, рекомендовані для уроків позакласного читання в 1-5 класах Збірка рекомендована вчителя світової та української літератур, вчителям початкових класів, учням, батькам.

Лисиця Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Великосорочинської санаторної школи-інтернату Миргородського р. Полтавської обл., вчитель-методист.

 

Авторська казка. Казочки для Чомучки.

e-mail Друк PDF

Матеріал містить авторські казки, рекомендовані для уроків позакласного читання в 1-5 класах. Представлена збірка казок розширить уявлення учнів про сучасну літературну казку, збагатить словниковий запас, розвиватиме їх образне мислення, фантазію, творчу уяву, бажання пізнати світ, що їх оточує. Збірка казок рекомендована вчителям світової та української літератур, вчителям початкових класів, учням. батькам.

Лисиця Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Великосорочинської ЗО санаторної школи-інтернату Миргородського р. Полтавської обл., вчитель-методист.

 

Виразне читання на уроках літератури як засіб естетичного виховання учнів

e-mail Друк PDF

У матеріалі подані рекомендації щодо проведення уроків виразного читання, які є ефективним засобом не тільки засвоєння тексту твору. а й засобом естетичного виховання учнів. Матеріал містить поради до уроку виразного читання байки І.Крилова "Ворона та Лисиця" у перекладі І.Присяжнюка

Лисиця Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Великосорочинської ЗО санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Миргородського району Полтавської області, вчитель-методист

 

Урок позакласного читання в 7 кл.

e-mail Друк PDF

Урок позакласного читання у 7 класі "Коли гармати стріляли, музи не мовчали" подається після вивчення розділу "Література проти війни" (травень). Матеріал до уроку підібраний на основі фактів із життя і творчості українських та зарубіжних поетів-фронтовиків. Урок може бути інтегрованим.

Лисиця Наталія Олексіївна,

вчитель Великосорочинської ЗО санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів

Миргородського району Полтавської області,

вчитель методист.

Вкладення:
Скачать этот файл (Урок позакласного читання.doc)Не втратимо пам'яті[Урок позакласного читання для 7 класу.]68 Kb
 

Урок позакласного читання в 7 класі

e-mail Друк PDF

Урок позакласного читання в 7 класі "Коли гармати стріляли - музи не мовчали" подається після вивчення розділу "Література проти війни" (травень). Матеріал до уроку підібраний на основі фактів із життя і творчості українських та зарубіжних поетів-фронтовиків. Урок може бути інтегрованим.

Лисиця Наталія Олексіївна, вчитель світової літератури Великосорочинської ЗО санаторної школи-інтернату І-ІІІ ст., вчитель-методист.

 


Сторінка 1 з 122

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.