Учительський Журнал он-лайн

 
Людина і світ

Етика

e-mail Друк PDF

Що таке милосердя. Як співчувати і проявляти милосердя словом і ділом.

Кочкарьова Татьяна Анатоліївна, школа №4, м.Охтирка

 

Есе "Як зацікавити сучасних школярів предметами духовного спрямування"

e-mail Друк PDF

Грицькевич Наталія Іванівна

Викладання в школі предметів духовно-морального спрямування є надзвичайно важливим. Я переконана, що християнське виховання є більшим добром, ніж усе інше добро світу. Адже через предмети духовно-морального спрямування учні долучаються до християнських цінностей, які надзвичайно важливі при підготовці до життя молоді, а також вони допомагають кожному в життєвому самовизначенні, у вдумливому й критичному пошуку власного сенсу буття. Ми знаємо, що християнські моральні цінності не втратили своєї актуальності й продовжують бути головним мірилом, оцінкою вчинків сучасних людей і всього суспільства.

Вкладення:
Скачать этот файл (Як зацікавити сучасних школярів предметами духовного спрямування.docx)Як зацікавити сучасних школярів предметами духовного спрямування[Викладання в школі предметів духовно-морального спрямування є надзвичайно важливим]21 Kb
 

Ece "Як зацікавити сучасних школярів предметами духовного спрямування"

e-mail Друк PDF

Викладання в школі предметів духовно-морального спрямування є надзвичайно важливим. Я переконана, що християнське виховання є більшим добром, ніж усе інше добро світу. Адже через предмети духовно-морального спрямування учні долучаються до християнських цінностей, які надзвичайно важливі при підготовці до життя молоді, а також вони допомагають кожному в життєвому самовизначенні, у вдумливому й критичному пошуку власного сенсу буття. Ми знаємо, що християнські моральні цінності не втратили своєї актуальності й продовжують бути головним мірилом, оцінкою вчинків сучасних людей і всього суспільства. Вони є найбільшим духовним скарбом, надбанням людства, яке наближає кожну людину до Бога.

 

"Подорож у літературну країну Василя Сухомлинського, де байдужість до батьків не прощається"

e-mail Друк PDF

Костюк Людмила Анатоліївна, учитель української мови та літератури Краснолиманської ЗОШ І-ІІІст. № 4.

Урок позакласного читання "Подорож у літературну країну Василя Сухомлинського, де байдужість до батьків не прощається"

На прикладі творів В.Сухомлинського вчити школярів справжнім стосункам у сім'ї.

Останнє оновлення на Середа, 23 жовтня 2013, 16:51
 

Узагальнення. Особливості будови і життєдіяльності покритонасінних

e-mail Друк PDF

Поночовна Людмила Іванівна

Урок на тему: Узагальнення. Особливості будови і життєдіяльності  покритонасінних, що забезпечують їхнє панування на Землі.

Цілі:  повторити  і узагальнити знання учнів про різноманітність, особливості будови і значення  покритонасінних рослин у природі, народному господарстві і житті людини; продовжувати формувати уміння і навички застосовувати набуті знання для систематизації і узагальнення вивченого матеріалу, розвитку творчих здібностей учнів, уміння працювати з визначальними картками, гербарієм; формувати культуру спілкування  під  час змагань  у грі;  виховувати  бережливе ставлення до природи.

 


Сторінка 1 з 3

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.