Учительський Журнал он-лайн

 
Інформатика

Інтелектуальне кафе Інформатикус 2015

e-mail Друк PDF

Інтелектуальне кафе Інформатикус 2015

конкурс з інформатики для 6 класів

Вкладення:
Скачать этот файл (Інтелектуальне кафе Інформатикус 2015.rar)Інтелектуальне кафе Інформатикус 2015.[конкурс з інформатики для 6 класів]9815 Kb
 

fhd

e-mail Друк PDF

dfgdfgd

 

Комп'ютерна презентація та її об'єкти

e-mail Друк PDF

Тести 5 клас. Тест являє собою незалежну програму, яку достатньо скопіювати на будь-який комп'ютер і запустити, щоб почати тестування. 9 запитань - 10 хв.

 

Дистанційний курс на тему: "Графічний редактор Paint"

e-mail Друк PDF

Дистанційний курс «Графічний ректор Paint» складається з восьми занять, в яких розглядаються системи опрацювання графічних зображень їх можливості та класифікацію, основні властивості та принципи побудови растрових і векторних зображень, формати графічних файлів, створення та редагування растрових зображень. В першу чергу дистанційний курс призначений для учнів п’ятих класів загальноосвітніх навчальних закладів. Дистанційний курс також може бути використаний вчителями інформатики під час викладання теми «Комп’ютерна графіка». Тематика дистанційного курсу відповідає діючій державній навчальній програмі з інформатики для учнів 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

До кожного з восьми розроблених занять дистанційного курсу пропонуються тести для самоконтролю, які складаються з дванадцяти тестових завдань різного формату. Це завдання з вибором однієї правильної відповіді, з вибором двох правильних відповідей, завдання на встановлення відповідності. Для визначення рівня навчальних досягнень учнів розроблено три контрольних тести. Контрольні тести № 1-3 містять по дванадцять тестових завдань різного формату. Це завдання з вибором однієї правильної відповіді, з вибором двох правильних відповідей, завдання на встановлення відповідності.

До кожного з восьми занять, які пропонуються вашій увазі, розроблені навчальні презентації. Презентації містять малюнки та на слайдах багато конкретного текстового матеріалу, що обумовлено специфікою предмету. Необхідність створення таких презентацій обгрунтована можливістю використання ефекту анімації в презентаціях для реалізації покрокових алгоритмів ознайомлення з темою.

 

Автор - Баранник Катерина Олександрівна

Останнє оновлення на Четвер, 30 квітня 2015, 15:12
 

Виконання обчислень в Excel 10 клас

e-mail Друк PDF

Даний матеріал може бути використаний при вивченні теми "Виконання обчислень в Excel" в 10 класі з інформатики.

 


Сторінка 1 з 116

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.