Учительський Журнал он-лайн

 
Економіка

Розробка уроку вчителя Євдокімової Г.Ю. «Економічні коливання. Безробіття. Інфляція

e-mail Друк PDF

Євдокімова Г.Ю., вчитель вищої категорії, вчитель-методист Одеської СШ №86

Розробка уроку економіки вчителя Євдокімової Г.Ю. «Економічні коливання. Безробіття і зайнятість трудових ресурсів. Інфляція»

 

 

 
 

Економічна грамотність молодших школярів

e-mail Друк PDF

За навчальним планом Запорізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №100 вивчення економіки йде безперервним курсом з 2 до 11 класу. Навчання з 2 до 4 класу побудовано за авторською програмою «Основи економіки», яка орієнтована на підготовку молодших школярів до життя в нових економічних умовах.

Автор: Гурінок Марина Анатоліївна, заступник директора з НВР, вчитель – методист Запорізької спеціалізованної школи №100.

Вкладення:
Скачать этот файл (Економічна  грамотність  молодших  школярів.doc)«Основи економіки»[Економічна грамотність молодших школярів]122 Kb
 

Безробіття і зайнятість трудових ресурсів.

e-mail Друк PDF

Цорох Яна Юріївна, вчитель економіки Харківської гімназії № 116. Розробка уроку та презентація на тему: "Безробіття і зайнятість трудових ресурсів."

Останнє оновлення на Вівторок, 20 травня 2014, 18:48
 

Безробіття і зайнятість трудових ресурсів.

e-mail Друк PDF

Цорох Яна Юріївна, вчитель економіки Харківської гімназії № 116. Розробка уроку та презентація на тему: "Безробіття і зайнятість трудових ресурсів."

 


Сторінка 1 з 16

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.