Учительський Журнал он-лайн

 
Історія та правознавство

Бінарний урок з математики та історії

e-mail Друк PDF

Бінарний урок з математики та історії для восьмого класу. В рішеннях арифметичних прикладів заложені історичні події, факти Північної війни 1700 - 1721 рр. У ході уроку учні закріплюють, систематизують вивчений матеріал з математики та історії у різноманітних формах та методах. Горбачова Галина Григорівна

Вкладення:
Скачать этот файл (бинарный урок.docx)бинарный урок.docx[ ]546 Kb
 

Урок з історії України в 7 класі "Суспільний устрій та господарське життя Київської Русі в ІХ—Х ст"

e-mail Друк PDF

Стогова Н.А.- вчитель історії МЗОШ № 20 м.Миколаєва. Розробка уроку для 7 класу. Комбінований урок з використанням мульмедійного підручника  ТМ "Розумники".

   

РАПП -Розгорнутий Алгоритм Поурочного Плану

e-mail Друк PDF

РАПП - Розгорнутий Алгоритм Поурочного Плану. Підготувала учитель історії  Ананко Аліна Аркадіївна (м. Харків)

Кожного разу, коли ми входимо до нашого предметного кабінету, ми замислюємось над тим, як пройде наш день, якими будуть сьогодні наші учні , чим ми зиожемо порадувати або здивувати їх. Але не меншу зацікавленість і хвилювання у нас викликає думка про те, хто сьогодні буде гостем на нашому уроці? Дуже часто відвідування уроку представниками шкільної адміністрації або колегами викликає у нас невдоволення, інколи обурення і агресію...Чому саме я??? Цьому можна запобігти, якщо пам'ятати вислів : "Легким може бути кожен урок, якщо добре до нього підготуватись!" Саме тому автор даної розробки вирішив акцентувати власну увагу на полегшенні підготовки до будь-якого уроку. Розгорнутий Алгоритм Поурочного Плану, запропонований для перегляду і користування широким колам вчителів завдяки роботі Видавничої Групи "Основа" та Учительському журналу on-line, а особливо тим, хто тільки починає кар'єру Учителя. Він може стати у пригоді і досвіченим учителям, оскільки кожен може взяти від РАПП те, що йому буде потрібно найбільше: структуру, форму, наповнення окремих пунктів тощо, які можна використовувати у ісходному вигляді, а можна удосконалювати на власний смак і розсуд!

ПЛІДНОЇ, НАТХНЕННОЇ, ТВОРЧОЇ І ЯКІСНОЇ РОБОТИ УСІМ УЧИТЕЛЯМ! Smile

 

План-конспект уроку "Історія як наука" (5 клас)

e-mail Друк PDF

План-конспект вступного уроку "Історія як наука" з курсу "Історія України" у 5 класі підготувала учитель історії Ананко Аліна Аркадіївна.

На сучасному етапі розвитку держави Україна кожна людина замислюється над тим, як побудувати гідне майбутнє для сьогоднішніх учнів, які згодом будуватимуть його для наступних поколінь. Тільки враховуючи помилки і досягнення минулого ми можемо сподіватись, що нас чекає гідне: світле, радісне майбутнє. Майбутнє,  у якому кожен сьогоднішній школяр займе власне місце і зможе увесь свії талант, знання,  творчий підхід, бажання змін і їх конструктивну реалізацію застосувати у реальному житті на благо держави Україна.

Historia est magistra vitae.  Історія - вчитель (наставниця) життя.

А починати можемо і у 5 класі ...  Smile

 


Сторінка 1 з 159

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.