Учительський Журнал он-лайн

 

Авторська казка. Казочки для Чомучки.

e-mail Друк PDF

Матеріал містить авторські казки, рекомендовані для уроків позакласного читання в 1-5 класах. Представлена збірка казок розширить уявлення учнів про сучасну літературну казку, збагатить словниковий запас, розвиватиме їх образне мислення, фантазію, творчу уяву, бажання пізнати світ, що їх оточує. Збірка казок рекомендована вчителям світової та української літератур, вчителям початкових класів, учням. батькам.

Лисиця Наталія Олексіївна - вчитель світової літератури Великосорочинської ЗО санаторної школи-інтернату Миргородського р. Полтавської обл., вчитель-методист.

 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.