Учительський Журнал он-лайн

 

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ОРГАНІЗАЦІЙНО-УПРАВЛІНСЬКІ ДІЇ ШКОЛИ ІЗ СТВОРЕННЯ УМОВ ДЛЯ СОЦІАЛЬНОГО ПАР

e-mail Друк PDF

У українському законі про освіту є строчка про опікунські ради освітніх установ, але там не прописано їх законне місце в правовому полі де-факто державної системи освіти. Виникає враження, що задум створення опікунських рад у наших законодавців виник як спроба юридичного оформлення фінансової неспроможності і визнання нездатності держави підтримувати систему освіти держави на більш-менш задовільному рівні. Сьогодні таких можливостей немає, і вони в досяжному майбутньому і необхідному розмірі не передбачаються. У нас – «ринок» у вигляді поголовного зубожіння основної маси населення країни і панування приватних інтересів над суспільними потребами.

Звідси напрошується висновок про нездійсненність ідеї опікунських рад в тій методологічній схемі, яку представляє освітній закон держави. Проблема становлення опікунських рад може бути переформатована так: виникнення і розвиток опікунського руху є не державний, а громадський акт – дія, що затверджує легітимність громадської ініціативи і становлення громадського суспільства.

 

Ткаченко Олена Станіславівна, вчитель математики

Вкладення:
Скачать этот файл (МЕТОДИЧКА.doc)МЕТОДИЧКА.doc[ ]181 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.