Учительський Журнал он-лайн

 

Педрада за темою: Класні керівники, вчителі і батьки: шляхи формування життєвої компетентності

e-mail Друк PDF

Автор: Трубчаніна Олена Михайлівна, вчитель вищої категорії, старший вчитель. Заступник директора з  НВР. Вчитель хімії, ОБЖ, керівник міського семінару. Місце роботи: Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8, м.Красноармійськ.

Анотація: Педрада за темою: "Класні керівники, вчителі і батьки: шляхи формування життєвої компетентності особистості" проводиться у формі семінару-практикуму і роботи у творчих групах з використанням приоймів: робота з малюнком,  мозковий штурм, створення рекомендацій, розв`язання складних педагогічних ситуацій тощо.

Мета :

  1. Підвищити теоретичний та методичний рівень підготовки класних керівників і вчителів  з питання формування життєвої компетентності особистості.
  2. Забезпечити знаннями та практичними навичками перспективних форм та методів роботи з батьками з метою співробітництва на шляху до життєвої компетентності.
  3. Навчитися заручатися підтримкою батьків; навчати батьків бути вихователями гуманного педагогічного процесу.
  4. Розробити рекомендації з формування основних груп компетентностей у родинному вихованні.
Вкладення:
Скачать этот файл (Педрада за темою Класні керівники і батьки.doc)Педрада: Класні керівники, вчителі і батьки: шляхи формування компетентності.[Педрада проводиться у формі семінару-практикуму і роботи у творчих групах.]155 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.