Учительський Журнал он-лайн

 

РЕКЛАМА-ЗВІТ МІСЬКОГО СЕМІНАРУ.

e-mail Друк PDF

Автор: Трубчаніна Олена Михайлівна, вчитель вищої категорії, старший вчитель. Вчитель хімії, ОБЖ, керівник міського семінару.
Місце роботи: Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8, м.Красноармійськ.

Анотація.

РЕКЛАМА-ЗВІТ  МІСЬКОГО СЕМІНАРУ «Формування полікультурної компетентності на уроках природознавчого циклу» за 2011-2012 навчальний рік підготовлена за вимогою методичного кабінету. Цільовим орієнтиром семінару «Формування полікультурної компетентності на уроках природознавчого циклу» виступає професійна компетентність учителя. У звіті надано опис роботи семінару за проведений навчальний рік та наведено плани на наступний. Визначено теми, мету, задачі діяльності, форми проведення для реклами міського семінару та покращення відвідування педагогами та методистами міста.

Вкладення:
Скачать этот файл (Реклама-звіт міського семінару.doc)РЕКЛАМА-ЗВІТ МІСЬКОГО СЕМІНАРУ [РЕКЛАМА-ЗВІТ МІСЬКОГО СЕМІНАРУ для методкабінету та відвідувачів семінару.]5911 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.