Учительський Журнал он-лайн

 

Управлінська діяльність щодо діяльності військово-патріотичного навчання та виховання учнів

e-mail Друк PDF

Директор Шепетівського навчально-виховного комплексу №3 у складі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н.Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» Л.В.Бабак

Управлінська діяльність щодо діяльності військово-патріотичного навчання та виховання учнів

Утвердження незалежної держави потребує оновлення та формування патріотичного потенціалу нації. Розв’язання проблеми зобов’язує нас по-новому подивитись на процес навчання та виховання підростаючого покоління . Патріотами не народжуються, їх виховують, ними стають.

Сьогодні, коли Україна зазнала військової агресії, по-новому зазвучали слова відомого актора кіноепопеї «Офіцери»: «Є така професія – Батьківщину захищати». Як ніколи актуальним постало питання формування свідомого захисника незалежності держави. Неоголошена війна забирає життя  дітей. У зону бойових дій вони потрапляють, маючи за плечима досвід служби в Збройних силах, курс молодого бійця. Але фундамент  знань діти отримують саме у школі.

Вкладення:
Скачать этот файл (конференція_2014.doc)Управлінська діяльність щодо діяльності військово-патріотичного навчання та вихо[Управлінська діяльність щодо діяльності військово-патріотичного навчання учнів]35 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.