Учительський Журнал он-лайн

 

Конфлікт природної людини Гурона і французького суспільства у повісті Вольтера "Простак"

e-mail Друк PDF

Відеозапис уроку світової літератури в 9 класі на тему: "Конфлікт природної людини Гурона і французького суспільства як центральний у повісті Вольтера «Простак»" відображає дослідження за текстом  розвитку і вирішення конфлікту природної людини з цивілізованим суспільством, визначення шляху адаптації Простака від природної людини до звичайної та вивчення його точок зору про релігію, короля, суспільство як втілення  дискусії філософських  ідей Вольтера і Руссо.  Під час роботи проводиться  співставлення авторського тексту з  одноіменною екранізацією Є.Гінзбурга .

Проведений урок за творчістю Вольтера на тему  є третім уроком в системі п'яти  занять на тему: «Просвітництво.Творчість Вольтера», відповідає програмі  світової літератури для 9 класу. (Зарубіжна література. 5–12 кла­си. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів / Автори Ю.І. Ковбасенко, Г.М. Гребницький, Н.О. Півнюк, К.Н. Баліна, Г.В. Бітківська. Керівник авторського колективу Ю.І. Ковбасенко. За загальною редакцією Д.С. Наливайка. – К., Ірпінь: Перун, 2005. )

Посилання на відеозапис уроку:

https://www.youtube.com/watch?v=Jj6zwhWjG0M

Останнє оновлення на Неділя, 20 квітня 2014, 21:37  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.