Учительський Журнал он-лайн

 

Цифрові ресурси "Тварини - живі організми"

e-mail Друк PDF

 

Анотація.
Презентація слайдів “ Тварини – живі організми ” являє собою добірку допоміжної наочності для проведення уроків “ Я і Україна в 3 класі “.
Це наочний матеріал про різноманітність тварин у природі : звірів, комах, риб, плазунів, земноводних, птахів та їхні основні властивості. Ці матеріали допоможуть учням 3 класу розширити знання про живу природу, розвинути пізнавальні та творчі здібності учнів, виховувати бережливе ставлення до братів наших менших. У презентації використано фотографії, малюнки, композиції, схеми.
Презентація слайдів допоможе молодому учителю початкових класів у підготовці до уроків з образотворчого мистецтва, я і Україна, трудового навчання.

Панасюк Тамара Григорівна учитель початкових класів Пугачівської загалоноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

 

Вкладення:
Скачать этот файл (2prez_2kl_Ya i Ukr_tem9.ppt)2prez_2kl_Ya i Ukr_tem9.ppt[ ]7339 Kb
Останнє оновлення на Субота, 25 січня 2014, 00:41  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.