Учительський Журнал он-лайн

 

Персональна сторінка вчителя як одна з форм професійного портфоліо

e-mail Друк PDF

Сучасні інформаційні технології надають вчителю  значні можливості щодо узагальнення, презентації та поширення педагогічного досвіду. Одним із ефективних засобів, що використовується з цією метою, є створення персональної сторінки в мережіі Інтернет.

Використання так званих "веб-конструкторів" дозволяє створити сайт особі, яка не має навичок програмування. Крім того, такими сайтами надається  безкоштовний хостинг, технічна підтримка тощо. Представлений на конкурс персональний сайт сворений на платформі  ucoz.

Структра сайту дозволяє не лише представити власні розробки в різних форматах, а й організувати спілкування з колегами на форумі,  з використанням вбудованого блогу та за допомогою персональних повідомлень.

Можливості конструктора дозволяють адміністратору сайта регулювати доступ до розміщених матеріалів, надаючи різні права доспупу в залежності від того, до якої групи належить той чи інший користувач. Зареєстровані користувачі сайту мають можливість  залишати коментарі, розміщувати власні матеріали, спілкуватись у форумі тощо.

Перевага персонального сайту  вчителя  перед презентаціями полягає , насамперед,  в його оперативності та актуальності: вчитель постійно поповнює сайт власними розробками, зміст сайту відображає не лише минулий досвід вчителя,  а й те, над чим він працює в даний момент.

Останнє оновлення на Вівторок, 22 лютого 2011, 18:39  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.