Учительський Журнал он-лайн

 

Портфоліо вчителя

e-mail Друк PDF

Іващенко Любов Іванівна

Створення професійного портфоліо одне з найактуальніших завдань кожного вчителя на сьогоднішній день. З власного досвіду скажу, що не зважаючи на існування великої кількості методичних рекомендацій з даного питання, вчитель все ж вагається і стоїть перед проблемою вибору: як не помилитися, все описати, використати найвагомішу та найбільш вдалу інформацію, яка в найповнішій мірі охарактеризує його діяльність, змалює стиль його роботи, внутрішній зміст, як особистості, покаже характер його взаємостосунків з колегами та учнями? І на все про все, в арсеналі педагога, лише 10 – 15 слайдів. . . Ось тут в нагоді вчителям, які розпочинають оформлення портфоліо, стануть зразки вже готових напрацювань, які зможуть наштовхнути на цікаві власні ідеї, якщо рівень творчого потенціалу це дозволяє. Кому ж важко даються власні творчі звершення – не зайвою буде колекція готових портфоліо, які в свою чергу допоможуть вибрати найліпші варіанти для кожної сторінки презентаційного опису досвіду. Звичайно, зразок не є ідеалом, який всім потрібно наслідувати, але маючи його під рукою значно полегшується робота по створенню творчого портрета вчителя – професіонала.

Хочу дати невеличку пораду: найперше, що зробила я, коли почала створення портфоліо – був пошук висловів відомих людей про різні сторони життя. Коли в мене набралася невеличка колекція останніх, я вибрала ті, які найбільш точно і влучно підходять до мого стилю життя та праці. І ви не повірите, але далі, під девізом цих висловів, ідеї оформлення кожної сторінки портфоліо самі шукали мене. Бажаю всім успіхів і маю щиру надію, що моя робота, в яку я вклала частинку своєї душі і серця – допоможе багатьом колегам.

Вкладення:
Скачать этот файл (Портфоліо Л.І. Іващенко - копия.doc)Портфоліо Іващенко Л.І.[ ]16412 Kb
Останнє оновлення на П'ятниця, 25 листопада 2011, 15:51  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.