Учительський Журнал он-лайн

 

Міщанство й українізація вчора та сьогодні

e-mail Друк PDF

Чіхладзе Любов Михайлівна Луганське ВПУ Автосервісу

Мета уроку: розкрити ідейний зміст комедії; з’ясувати особливості показу процесу українізації 20-х  рр. у творі; охарактеризувати образи; розвивати аналітичне мислення та мовлення; виховувати патріотизм та негативне ставлення до проявів шовінізму й крайнього  націоналізму в суспільстві.

Обладнання: мультимедійна презентація з використанням, відео фрагментів фільму «Мина Мазайло», коміксів, підручники з історії для 10 класу, елементи одягу, предмети, які могли б належати персонажам трагікомедії

 

Тип уроку: комбінований

 

Методи та прийоми: літературний диктант, бесіда, бесіда з елементами розповіді, робота в групах, доповіді учнів, інсценізація окремих уривків трагікомедії, слово вчителя, словникова робота, інтерактивна вправа «Мікрофон»

Останнє оновлення на Понеділок, 26 листопада 2012, 12:31  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.