Учительський Журнал он-лайн

 

Урок-майстер клас.Учитель року."Моя домашня галерея"

e-mail Друк PDF

Даний урок є узагальнюючим у вивченні теми "Моя домашня галерея"(My Home Gallery").Передбачено неодноразове звернення до матеріалу попередніх уроків протягом заняття ,що дозволяє узальнювати і систематизувати знання і вміння з данної теми. На початку уроку я також актуалізувала знання учнів . Зміст даного уроку працює на подальше використання  освоєного лексичного матеріалу не тільки в навчальних ситуаціях ,але і в реальних життєвих. Цей урок збудован на реальних подіях.

Тип уроку:інтегрований.Форма уроку:евристична бесіда ,навчальний діалог (методика постановки питань і їх вирішення, метод навчання за допомогою навідних запитань і ігровий метод).

При плануванні завдання я постаралася враховувати вікові, навчальні, індивідуальні особливості учнів.

Таким чином,здійснювався  диференційний підхід у навчанні.Учні повинні були навчитися володіти іноземною мовою, коректно вести навчальний діалог, закріпити навички вираження згоди і незгоди; розширити культурно-естетичні знання з даної теми  "Моя домашня галерея"; виховувати позитивне ставлення до країни,яку вивчають.

На уроці були використані електронні освітні ресурси:мультимедійна презентація,мова гіда англійською мовою,а також інтерактивні вправи. Сучасні техничні засоби навчання допомогають підтримувати мотивацію до вивчення англійської мови.

 

 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.