Учительський Журнал он-лайн

 

Розробка уроку "Арифметична та геометрична прогресії"

e-mail Друк PDF

Резник Ольга Василівна - вчитель вищої категорії, старший учитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 м. Шостки Сумської області.

Урок узагальнення та систематизації знань учнів з теми "Арифметична та геометрична прогресії", який дає можливість перевірити вміння використовувати отримані знання на практиці під час розв’язування задач , знайомить з історичним матеріалом . У ході уроку учні застосовують математичні знання при розв’язуванні задач фізики, геометрії та ін

Протягом уроку використовуються сучасні засоби навчання, презентації створені учнями, відеофрагменти.

 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.