Учительський Журнал он-лайн

 

"Брест-Литовський договір. Причини падіння Центральної Ради

e-mail Друк PDF

Учитель истории учебно - воспитательного комплекса "Средняя общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней - дошкольное учебное заведение № 29" Стахановского городского совета Луганской области Ходячая Татьяна Анатольевна.

Методическая модель проведения урока по истории Украины. Усвоение новых знаний осуществляется не только с помощью рассказа учителя, но и с помощью обработки учениками  фрагментов исторических документов в ходе работы с мультимедийной системой. Обобщить материал ученикам помогает просмотр сюжета документального фильма "Становление нации". На этапе систематизации ученики отвечают на вопрос, поставленный в начале урока и пытаются выяснить причины падения Центральной Рады.

 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.