Учительський Журнал он-лайн

 

Сценарій виховного заходу до 170-річниці з дня народження М.В.Лисенка

e-mail Друк PDF

СИСАК ЛЮДМИЛА МИХАЙЛІВНА

Народилася  8 січня 1960 року в м. Калуші Івано-Франківської області.

В 1975 ж році вступила на навчання до Дрогобицького музичного училища по спеціальності «Теорія музики», яке закінчила в 1979 році з відзнакою. З 1981 по 1986 рік навчалася в Івано-Франківському педагогічному інституті на музично-педагогічному факультеті. Трудову діяльність розпочала викладачем музично-теоретичних дисциплін в Дитячій музичній школі м. Нестеров (нині Жовква) Львівської області. З 1980 року до сьогодні незмінно працює в Калуському коледжі культури і мистецтв викладачем музично-теоретичних дисциплін.

Державним методичним центром навчальних закладів культури і мистецтв України в 2006 році видано роботу Сисак Л.М. «Практичні поради до вивчення гармонії» (методичні рекомендації для вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації), в 2008 році її роботі «Аналіз музичних творів» надано гриф «Схвалено Міністерством культури і туризму України для використання в навчально-виховному процесі вищих навчальних закладів культури і мистецтв І-ІІ рівнів акредитації». Творчі пошуки Людмила Михайлівна не припиняє і тепер. Нею підготовлено кілька методичних робіт, в яких узагальнюється досвід її багаторічної діяльності: «Теорія музики в таблицях», «Українська музична література» (на допомогу студентам), «Сольфеджіо на основі мелодій джазу».

Анотація

до сценарію «М.Лисенко – сонце української музики»

(до 170-річчя від дня народження М.Лисенка)

22 березня 2012 року в Україні відзначався ювілей видатного композитора, класика української музики М.В.Лисенка. В Калуському коледжі культури і мистецтв з цієї нагоди відбувалися різноманітні заходи, серед яких «Лисенківські читання» і мистецький вечір «М.Лисенко – сонце української музики», сценарій якого складений викладачем-методистом Сисак Л.М.

Сценарій ґрунтується на основних віхах життя і творчості композитора. Використовується мультимедійний супровід, музичні ілюстрації з творів композитора у виконанні студентів коледжу, фрагмент документального фільму «Народжені в Україні. Микола Лисенко».

Цей захід має пізнавальне, виховне, естетичне значення для студентської молоді і масового глядача. Участь студентів у підготовці та проведенні свята формує та удосконалює їх професійні навички, спонукає до активної, усвідомленої діяльності, готує до майбутньої праці як організаторів заходів, обрядів, святкувань.

Даний сценарій можна використовувати впродовж року, оскільки в 2012 році відзначається не тільки 170 років з дня народження, але і 100 років з дня смерті М.Лисенка.

 

Останнє оновлення на Субота, 28 квітня 2012, 10:14  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.