Вчительський Журнал он-лайн

 

Сценарій виховного заходу до 170-річниці з дня народження М.В.Лисенка

Друк

СИСАК ЛЮДМИЛА МИХАЙЛІВНА

Народилася  8 січня 1960 року в м. Калуші Івано-Франківської області.

В 1975 ж році вступила на навчання до Дрогобицького музичного училища по спеціальності «Теорія музики», яке закінчила в 1979 році з відзнакою. З 1981 по 1986 рік навчалася в Івано-Франківському педагогічному інституті на музично-педагогічному факультеті. Трудову діяльність розпочала викладачем музично-теоретичних дисциплін в Дитячій музичній школі м. Нестеров (нині Жовква) Львівської області. З 1980 року до сьогодні незмінно працює в Калуському коледжі культури і мистецтв викладачем музично-теоретичних дисциплін.

Державним методичним центром навчальних закладів культури і мистецтв України в 2006 році видано роботу Сисак Л.М. «Практичні поради до вивчення гармонії» (методичні рекомендації для вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації), в 2008 році її роботі «Аналіз музичних творів» надано гриф «Схвалено Міністерством культури і туризму України для використання в навчально-виховному процесі вищих навчальних закладів культури і мистецтв І-ІІ рівнів акредитації». Творчі пошуки Людмила Михайлівна не припиняє і тепер. Нею підготовлено кілька методичних робіт, в яких узагальнюється досвід її багаторічної діяльності: «Теорія музики в таблицях», «Українська музична література» (на допомогу студентам), «Сольфеджіо на основі мелодій джазу».

Анотація

до сценарію «М.Лисенко – сонце української музики»

(до 170-річчя від дня народження М.Лисенка)

22 березня 2012 року в Україні відзначався ювілей видатного композитора, класика української музики М.В.Лисенка. В Калуському коледжі культури і мистецтв з цієї нагоди відбувалися різноманітні заходи, серед яких «Лисенківські читання» і мистецький вечір «М.Лисенко – сонце української музики», сценарій якого складений викладачем-методистом Сисак Л.М.

Сценарій ґрунтується на основних віхах життя і творчості композитора. Використовується мультимедійний супровід, музичні ілюстрації з творів композитора у виконанні студентів коледжу, фрагмент документального фільму «Народжені в Україні. Микола Лисенко».

Цей захід має пізнавальне, виховне, естетичне значення для студентської молоді і масового глядача. Участь студентів у підготовці та проведенні свята формує та удосконалює їх професійні навички, спонукає до активної, усвідомленої діяльності, готує до майбутньої праці як організаторів заходів, обрядів, святкувань.

Даний сценарій можна використовувати впродовж року, оскільки в 2012 році відзначається не тільки 170 років з дня народження, але і 100 років з дня смерті М.Лисенка.

 

Вкладення:
Скачать этот файл (сонце української музики 11111.pptx)презентація виховного заходу [ ] 4338 Kb
Скачать этот файл (Сонце української музики сценарій Сисак Л..doc)Сценарій заходу [ ] 51 Kb
Останнє оновлення на Субота, 28 квітня 2012, 10:14  

-----------------------------------------

 

Корисні посилання

Електронні книги - Основа

Adobe Acrobat

Онлайн -перекладач

Онлайн-конвертер pdf файлів в doc

Расширения для Joomla

Як дізналися про наш сайт

Виберіть одну відповідь
 

Найпопулярніші матеріали


    Авторизація

    Пошук

    Увага Конкурс!

    Інтернет-урок

    Подати заявку на конкурс

    "Інтернет-урок"

    Контакти

    Поштова адреса:

    «Учительський журнал он-лайн»

    ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

    Адміністратор порталу:

    Тел. : (+3057) 731-96-33

    e-mail:


    © 2022 ТОВ «ВГ «Основа».

    © 2014 Вчительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
    © 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
    Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

     

    Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.