Учительський Журнал он-лайн

 

Жизнь. Творчество. Личность М.Булгакова. "Мастер и Маргарита".

e-mail Друк PDF

Коваленко Валентина Павловна

Предлагаю цикл уроков для интерактивного обучения с использованием мультимедийной технологии при изучении монографической темы в 11 классе: Жизнь. Творчество. Личность М.Булгакова. "Мастер и Маргарита".

Комплект материалов состоит из четырех разделов - уроков, включает в себя презентацию, тематические блоки, фрагменты из кинофильма, оперы А.Градского "Мастер и Маргарита". Материал апробирован коллегами при проведении урока-встречи (урок-отрытие, урок-диспут, урок развития речи). Фрагменты блиц-опроса прилагаются.

Информация четкая, лаконичная, доступная, познавательная, включает творческие наработки одиннадцатиклассников и авторский электронный тест-проверку знаний романа посреством компьютерныой технологии.

Вкладення:
Скачать этот файл (Kovalenko V.P. Bulgakov.rar)Булгаков. "Мастер и Маргарита".[Цикл уроков для интерактивного обучения]27687 Kb
Останнє оновлення на Вівторок, 28 лютого 2012, 00:47  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.