Учительський Журнал он-лайн

 

конспект уроку з музичного мистецтва

e-mail Друк PDF

Автор матеріалу вчитель музичного мистецтва  Донецької загальноосвітньої школи №97 Далакішвілі Тетяна Василівна.

Тема уроку: Музика та  візуальні образи. Зимові образи в музиці.

З метою формування навичок бачення музичного образу вчитель пропонує дітям скласти ілюстрацію до музики з використанням різних граней мистецтва (музика, література, живопис). Вчитель вчить учнів порівнювати музичні образи з візуальними образами, знаходячи спільні й  відмінні засоби виразності. Урок супроводжується презентацією з ілюстраціями на зимову тему. Надаються поняття  "програмна музика" та "пейзаж". Присутні групова робота, робота учнів з перевіркою її результатів учителем або учнями. Для розвитку емоційної сфери учнів та їх виконавських здібностей  проводиться робота по виконанню пісні  О.Янушкевич на слова М.Ясакової "Біла казка". Для закріплення здобутих навичок дітям пропонується домашнє завдання творчого характеру.

 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.