Учительський Журнал он-лайн

 

Електронний посібник з світової літератури для 10кл.

e-mail Друк PDF

Буга Любов Петрівна, учитель світової літератури, Монастирищенського НВК "Ліцей-ЗОШ "Ерудит", Черкаської обл.

 

Електронний посібник  містить  (авторські) музичні відеофайли до вивчення поезії Поля Верлена «Щаслива година» ,Так тихо серце плаче»; А.Рембо «Відчуття»; Ш.Бодлера  «Вечірній час»; творчий шлях П.Верлена, творчі доробки Родена  та презентації до вивчення творчості Ф.М.Достоєвського,Стендаля, Оноре де Бальзака, Волта Вітмена, Шарля Бодлера, Поля Верлена, Артюра Рембо, Оскара Уайльда; презентація “Символи 19 століття” (репродукції картин К.Моне, В.Перова, зразки скульптур О.Родена), презентація репродукцій творів М.Врубеля.  Відеофайли мають розширення avi та відкриваються у програмі Windows Media Player.Електронні матеріали із світової літератури для 10 класу складені за Програмою для профільного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів.Природничо-математичного, технологічного напряму. Рівень стандарту / Укладачі: Ю.І.Ковбасенко – керівник авторського колективу; Г.М. Гребницький, Т.Б. Недайнова, К.Н. Баліна, Г.В. Бітківська, І.А. Тригуб, О.О. Покатілова. – К.: Грамота, 2010. – 52 с./ .Презентації виконані у MS Power Point, відеофайли - у форматі Windows Movie Maker

Останнє оновлення на Четвер, 19 січня 2012, 21:27  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.