Учительський Журнал он-лайн

 

Урок-подорож з англійської мови в 4-му класі (за підручником О.Карп"юк) за темою: "London"

e-mail Друк PDF

Що треба зробити, щоб дитина засвоїла навчальний матеріал на високому рівні, почувала себе впевненою, бажала вчитися? Дитину можна навчити чомусь лише тоді, якщо вона сама бере участь у  процесі навчання. Як зазначено Л. Даниленком, людина запам’ятовує лише 10% інформації, що почула, до 50%, що побачила і до 90% тієї, яку зробила сама. Тому велике значення має навчання учнів здобувати знання самостійно, і не лише здобувати, а й при цьому отримувати задоволення. На мою думку, основне завдання сучасного вчителя – залучити учнів до активної діяльності, перетворити їх у суб’єктів цієї діяльності. Зацікавленість, викликана педагогом на уроці, може перерости в стійкий інтерес до знань. У зв’язку з цим виникає  гостра потреба в удосконаленні традиційних форм навчання.

Багато вчених і педагогів замислювалися над визначенням поняття «нестандартний урок». На думку О.Й.Антипової, В.Ф. Паламарчука, Д.І. Рум'янцевої, сутність нестандартного уроку полягає в такому структуруванні змісту і форми навчання, яке викликало насамперед інтерес учнів і сприяло їхньому оптимальному розвитку й вихованню.

Такі уроки – це не просто забава, бо вони вимагають серйозної підготовки як учителя, так і учня. Користь від нетрадиційного уроку буде лише в тому випадку, якщо все продумано до кінця. Саме тому такий урок потрібно планувати задовго до його проведення.

Наприкінці вивчення будь-якої теми я  використовую уроки-подорожі. Складовими такого уроку є:

  1. Підготовка вчителя та учнів до уроку.
  2. Проведення уроку.
  3. Підведення підсумків уроку.

Пропоную вішій увазі урок-подорож з англійської мови в 4 класі (за підручником О.Карп'юк) за темою: «Подорож до Лондона».

Вчитель англійської мови Власенко Світлана Анатоліївна

 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.