Учительський Журнал он-лайн

 

Мультимедійна розробка циклу уроків з української літератури 8 клас "Усна народна творчість."

e-mail Друк PDF

Серед фольклорних скарбів найбагатшим і найпоширенішим є пісенний жанр. Великий знавець фольклору Михайло Стельмах назвав українські пісні «перлинами світової народної творчості». Значне місце в українському фольклорі посідають також історичні пісні, в яких розповідається про визначні події минулого та відомих історичних осіб. В цій презентації ви знайдете тексти пісень, аудіокнигу ”Історичні пісні”, “Пісні Марусі Чурай”, ідейно-художній аналіз пісень, познайомитесь з біографічними довідками Івана Сірка, Богдана Хмельницького, Усти́ма Кармaлю́ка, Максима Залізняка, Нестора Морозенка, Марусі Чурай, кобзарів та лірників Остапа Вересая, Михайла Кравченка , Гната Гончаренко. Побуваєте у фотогалереї історичних постатей . Зможете прослухати пісні у виконанні професійних виконавців та перевірити свої знання при виконанні тестових завдань. Матеріал презентації може бути використаний на уроках української літератури для учнів 8 класів.

 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.