Учительський Журнал он-лайн

 

Урок з біології "Загальна характеристика відділу Покритонасінні рослини" "

e-mail Друк PDF

Основне завдання біології — формування в учнів наукової картини живої природи. Забезпечити це можливо за умов врахування методологічного положення про системність живої природи, ієрархічний принцип її побудови та технології системного пізнання. У зв'язку з цим необхідно установити логічні зв'язки між навчальними темами. Тема «Покритонасінні рослини» дає можливість розвитку в учнів понять про поступове ускладнення будови рослин. Покритонасінні — найбільш високоорганізовані рослини, що дозволило їм в процесі природного добору посісти панівне місце серед рослин. Отже, першочергове значення вивчення теми полягає у підготовці учнів до розуміння історичного розвитку рослинного світу. Вивчення ускладнення покритонасінних порівняно з голонасінними, причини різноманіття видів у різних умовах навколишнього середовища дає можливість розкрити ці питання в повному о'бємі. Особливу увагу слід звернути на вивчення особливостей органів розмноження тому, що утворення плодів відіграло прогресивну роль у розвитку рослинного світу. Також слід звернути увагу на ускладнення життєвих процесів покритонасінних, порівнявши покритонасінних з голонасінними, зробити висновок, що квіткові мають більш високий рівень розвитку.

Вкладення:
Скачать этот файл (Відкритий урок1.ppt)Відкритий урок1.ppt[ ]7774 Kb
Скачать этот файл (урок.docx)урок.docx[ ]19 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.