Учительський Журнал он-лайн

 

О.Довженко. « Україна в огні» - твір про трагедію українського народу.

e-mail Друк PDF

Війна — це трагедія не тільки українського народу, а й російського, польського, білоруського, багатьох інших народів. Живе вона у спогадах, на сторінках книг.

Згинь назавжди, смертнице війно.

І хай мирно сплять діти, хай ростуть дерева і квіти, хай цвітуть сади і колосяться поля пшениці, хай пра­цюють люди на землі. І хай несуть вони у собі оту безмежну Довженкову любов до людей, до природи, до України.

Мислитель-людинолюб, людина, яку Бог наділив кра­сою обраного з-поміж багатьох людей і багатогранним талантом.

Дивись, Довженку, на нас усіх, зачарованих твоїм по­лумягким словом.

І хоч провів ти останні свої дні далеко від рідного краю, та ти живеш у наших душах і серцях. Зачаровуєш, оберігаєш, любиш, застерігаєш: «Люди, будьте пиль­ні та розумні. Не дозволяйте страхіттю війни колись повернутися».

 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.