Учительський Журнал он-лайн

 

Румунія в 1945 р. - початок ХХІ століття

e-mail Друк PDF

Конспект уроку в 11 класі на заявлену тему з медіапрезентацією (додається), мета якого - з"ясувати процес становлення прорадянського режиму в Румунії, аналізувати критичні явища в політично-соціальному житті країни у 60-70-х рр. ХХ ст.; давати оцінку діяльності політичних лідерів Г. Георгіу-Дежі, Н. Чаушеску; удосконалювати роботу учнів з різними джерелами інформації, роботи в групах; розвивати уміння аналізувати, порівнювати, висловлювати власні судження, критично мислити; виховувати в учнів толерантне ставлення до різних народів, зацікавленість історією.

ПІБ - Іванько Ганна Василівна

Вкладення:
Скачать этот файл (Документ Microsoft Office Word (9).docx)Румунія в 1945 р. - ХХІ ст.[План-конспект уроку для 11 класу з всесвітньої історії з використанням ІКТ]21 Kb
Скачать этот файл (Презентация Microsoft Office PowerPoint (2).pptx)Революція 1989 р. в Румунії. Повалення режиму Н. Чаушеску[В презентації подано інформацію про хід грудневої революції 1989 в Румунії.]2589 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.