Учительський Журнал он-лайн

 

Практичне застосування теми «Площа прямокутника»

e-mail Друк PDF

Урок у 5 класі на тему «Практичне застосування теми «Площа прямокутника» має навчальну  мету: вдосконалити знання учнів про поняття площа і площа прямо­кутника;  застосовувати знання про площу прямокутника під час розв'язування задач практичного змісту. Формувати навички ро­боти з різними одиницями вимірювання площ . Розвиває вміння швидко та ефективно шукати розв`язки задач, вірно та творчо використовувати дані для вирішення задач; використовувати комп’ютерні технології для створення презентації.  Виховує формування самостійності, активності, толерантності, взаємної доброзичливості, співробітництва, готовності вчителю або учням у класі прийти на допомогу іншим учням.

На початку уроку учні обговорюють результати проектної роботи. Учні поділені на дві групи та організовували розподіл завдань для виконавців за планом і інструкцією вчителя: робили вимірювання об’єктів, проводили розрахунки, добирали ілюстрації відповідно змісту. Під керівництвом вчителя інформатики вчилися розробляти презентації. Створювали презентацію в режимі Power Point.

Cлободян Тетяна Анатоліївна, вчитель математики Хмельницької ЗОШ №20.

Вкладення:
Скачать этот файл (площа прямокутника.docx)Практичне застосування теми «Площа прямокутника».[конспект уроку]1500 Kb
Скачать этот файл (площа прямокутника.ppt)Практичне застосування теми «Площа прямокутника».[Урок обговорення результатів проектної роботи по темі "Площа прямокутника".]195 Kb
Скачать этот файл (фарбування у класіі.pptx)фарбування у класі[проект]317 Kb
Скачать этот файл (шпалери у класі.pptx)шпалери у класі[проект]132 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.