Учительський Журнал он-лайн

 

Завдання 1 етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови для 8 – 9 класів загал

Друк

У методичному посібнику пропонується практичний матеріал з англійської мови для учнів 8 - 9 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв і гімназій. Посібник містить тексти (два варіанти) для аудіювання з тестовими завданнями, зразки усних і письмових завдань, які складені відповідно до сучасних вимог, що стосуються видів контролю рівня мовної та мовленнєвої компетенції учнів.

Практичний матеріал призначений для підготовки і проведення

I етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Матеріал розташований в певній послідовності: Listening Comprehension, Speaking Tasks, Writing Comprehension. Тексти для аудіювання супроводжуються коротким англо-російським словником, тестовими завданнями і ключами. Після завдань Speaking Comprehension пропонується схема оцінювання усної відповіді учня, а після запропонованих тем Writing Comprehension – таблиця з критеріями оцінювання письмової роботи учня. При підборі ситуативних завдань до Speaking Tasks і Writing Comprehension враховувалася тематика сфер спілкування, передбачена програмою для загальноосвітніх шкіл.

Сподіваюся, що підібрані матеріали будуть корисні при підготовці та проведенні I етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Вкладення:
Скачать этот файл (8 клас.doc)завдання до 1 етапу учнівської олімпіади з англійської мови у 8 класі[У метод.посібнику пропонується практичний матеріал з англійської мови для учнів 8 класів з англ.мови]117 Kb
Скачать этот файл (9 клас.doc)завдання до 1 етапу учнівської олімпіади з англійської мови[У методичному посібнику пропонується практичний матеріал з англійської мови для учнів 8 - 9 класів ]119 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

 

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.