вчитель англійської мови Роставицької ЗОШ І - ІІІ ступенів, Ружинський р - н, Житомирська обл.
Мета: Сприяти ознайомленню учнів з новою лексикою;
розвивати навички усного мовлення;
виховувати в учнів етику спілкування з друзями. Обладнання: Підручник, тематичні малюнки (с. 94 – 95)
Хід уроку
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Організація класу до уроку
T: Good morning, children!
P: Good morning, Good morning,
Good morning to you.
Good morning, Good morning,
We are very glad to see you.
T: Sit down! I am very glad to see you, too.
2. Вступна бесіда з учнями
Who is absent today? How old are you?
3. Оголошення теми і мети уроку
T: Today’s topic is “Birthday”. In this lesson you’ll learn the new words, how to answer the question “What’s the matter?” and learn how to read the word – combination ir, or, er.
4. Фонетична зарядка
T: Repeat after me: toy box, toy soldier, ballerina, find в режимі T – Cl; P1, P2… - Cl.
ІІ. Основна частина уроку
1. Перевірка домашнього завдання
c. 93 (презентація виготовлених листівок)
2. Пояснення питання “What’s the matter?”та відповіді на нього “I cannot find my …”
3. Подивись і скажи, с. 95
T: And now at page 95 you see 6 pictures. Your task was: “Look and say”
- What’s the matter?
- I can’t find my …
- Is it …?
…
4. Фізкультхвилинка
Hands up,
Hands down,
Shake your hands
And turn around.
Hands up,
Hands down,
Shake your hands
And turn around.
Hands up,
Hands down,
Shake your hands
And sit down.
5. Знайди і скажи, с. 95
T: Page 95. Find and say. Chain drill.
6. Читай за мною, с. 95
T: Page 95. Read and repeat after me: [3:] girl, bird, word, her, birthday в режимі T – Cl; P1, P2… - Cl.
ІІІ. Заключна частина уроку
1. Підсумок уроку
T: What did we learn in our today’s lesson?
2. Домашнє завдання
Вивчити слова і прописати слова, с. 94.
Читати слова та речення, с. 95