Учительський Журнал он-лайн

 

Adolescence and Youth Problems

e-mail Друк PDF

Скрайб-презентація "Adolescence and Youth Problems" може використовуватись на уроках англійської мови у старших класах під час вивчення теми "Focus on Youth" (11 клас), "We the Young Generation..." (9 клас). Розглядаються проблеми взаємовідносин підлітків з батьками та з однолітками, причини вживання алкоголю та наркотиків, зміни в підлітковій поведінці. Даються поради батькам та підліткам, як пережити підлітковий вік без проблем.

Автор скрайб-презентації учитель англійської мови КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 м. Суми, Сумської області Пархоменко Світлана Миколаївна

Посилання на презентацію: https://www.youtube.com/watch?v=znzjRzjbM-0&rel=0

 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.