Учительський Журнал он-лайн

 

Скрайб-презентація до уроку української літератури "Світове значення творчості Великого Кобзаря"

e-mail Друк PDF

Автор презентації - Паніна Олена Вікторівна, учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області.

Скрайб-презентація розроблена до уроку української літератури у 9 класі при узгальненні та систематизації теми вивчення життя та творчості Т.Г.Шевченка на уроці "Презентація проекту "Світове значення творчості Великого Кобзаря"

Адреса скрайб-презентації в мережі Інтернет: https://www.youtube.com/watch?v=SNxQJq4msbQ

Скрайб-презентація використовується в основній частині уроку під час виступу групи «Мистецтвознавців» чи «екскурсоводів». За допомогою неї учні проводять відеоподорож у життя Шевченка - художника.Також можна використовувти цей матеріал і на інших уроках та позакласних заходах при вивченні життя та творчості Т.Г.Шевченка.

Скрайб-презентація створена у середовищі Moovly. Вважаю що, скрайб-презентація дозволяє вчителеві підвищити пізнавальний інтерес учнів до вивчення предмета, ефективність його опанування школярами. Загальновизнано, що особистість, яка зацікавлена, хоче пізнати матеріал, засвоює його набагато краще, ніж та, що не зацікавлена змістом того, що вивчає.

Вкладення:
Скачать этот файл (Світове значення творч.Т.Г.Шевченка.docx)Конспект уроку "Світове значення творчості Великого Кобзаря"[Урок української літератури у 9 кл.Презентація проекту "Світове значення творчості Великого Кобзаря"]22 Kb
Останнє оновлення на Неділя, 25 січня 2015, 00:56  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.