Учительський Журнал он-лайн

 

Скрайб-презентація до уроку "Організація інформації в комп'ютері. Поняття файлу та каталогу"

e-mail Друк PDF

Автор презентації – Cобко Роман Максимович, вчитель інформатики Стрийської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Львівської області, спеціаліст вищої категорії, кандидат педагогічних наук.

Адреса скрайб-презентації в мережі Інтернет: https://www.youtube.com/watch?v=jIPwCLUJlII

Скрайб-презентація розроблена до уроку інформатики «Організація інформації в комп’ютері. Поняття файла, каталога та операції з ними». Презентація використовується при вивченні нового матеріалу, точніше – з неї доцільно почати вивчення нового матеріалу. Оскільки вивчення нового матеріалу з використанням методу порівняння з уже відомими для учнів поняттями доцільне та ефективне в будь-якому віці, а на даний час діють різні навчальні програми, то презентація може бути використана в 9, 5 чи інших класах при вивченні цієї теми.

Скрайб-презентація створена у середовищі Moovly. Перш за все, скрайб-презентація дозволяє вчителеві урізноманітнити виклад нового матеріалу, підвищити інтерес до вивчення інформатики, задіяти різні органи сприймання інформації учнями. Крім того, інструменти середовища дозволяють більш швидко та акуратно створювати зображення, не використовуючи при цьому крейду, а отже – оберігаючи здоров’я учнів та вчителя. Завдяки скрайб-презентації економиться час на уроці. Розміщення презентації в мережі Інтернет дозволяє учням повернутись до неї при виконанні домашнього завдання, переглянути її самостійно вдома у випадку дистанційного навчання або повторення матеріалу.

Вкладення:
Скачать этот файл (ОПИС.docx)ОПИС.docx[ ]12 Kb
Останнє оновлення на Вівторок, 20 січня 2015, 15:03  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.