Учительський Журнал он-лайн

 

Урок фізики "Явище самоіндукції. Індуктивність". 11 клас

e-mail Друк PDF

Для участі у конкурсі на кращу авторську розробку місяця порталу «Учительський журнал он – лайн» надається розробка уроку фізики "Явище  самоіндукції.  Індуктивність". 11 клас

Мета  уроку: Розширити  уявлення  учнів  про  явище  електромагнітної  індукції.  Ознайомити  з  явищем  самоіндукції  та  характеристикою  провідника  ―  індуктивністю. Сприяти розвитку вмінь пояснювати  аналогію  між  самоіндукцією  та  індукцією. Встановити відповідність між інерцією та самоіндукцією.

Розвивати  вміння  користуватися  вимірювальними  приладами,  перевіряти  певні  закономірності,  застосовувати  здобуті  знання  на  практиці, робити висновки. Формувати стійкий інтерес учнів до пізнання світу

Тип  уроку: вивчення  нового  навчального  матеріалу

Додатково: презентація вчителя фізики КЗ "СЗШ № 23 м. Дніпродзержинська" Охотник Галини Григорівни, проект учнів

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 грудня 2013, 09:52  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.