Учительський Журнал он-лайн

 

Методичні рекомендації щодо організації лікувально-реабілітаційного комплексу для дітей з психоневро

e-mail Друк PDF

Автор-укладач: Чубинська В.П., вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії, вчитель хімії Комунального закладу «Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-II ступенів №11» Харківської обласної ради

 

Методичні рекомендації щодо організації лікувально-реабілітаційного комплексу для дітей з психоневрологічними захворюваннями – Харків, 2015. – 27с.

 

У методичних рекомендаціях надано генезис психоневрологічних захворювань учнів, педагогічну класифікацію психоневрологічного стану учнів,  визначення поняття  «лікувально-реабілітаційний комплекс», викладені його основи, цілі, структура, форми обліку занять відповідно до практики роботи санаторних загальноосвітніх шкіл-інтернатів для дітей з психоневрологічними захворюваннями.

Вкладення:
Скачать этот файл (text.docx)text.doc[ ]68 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.