Учительський Журнал он-лайн

 

Удосконалення науково-методичної роботи як засіб підвищення якості освіти

e-mail Друк PDF

Водясова В.М., вчитель української мови та літератури Шепетівського НВК№3.

Удосконалення науково-методичної роботи як засіб  підвищення якості освіти

Підвищення статусу національної школи в XXІ ст. потребує нових підходів і методів роботи з педагогічними кадрами. Сучасний учитель – це носій освітніх суспільних змін. Методична робота стала життєвою потребою кожного окремого педагога й водночас обов’язковою вимогою  суспільства, найважливішою умовою забезпечення ефективного функціонування школи. Виявляти, розвивати й плекати творчі паростки особистості педагога – основна мета методичної роботи.

Теоретико-методологічною основою концепції розвитку науково-методичної діяльності закладу є: Конституції України, національна стратегія розвитку освіти   в Україні на період до 2021 року, Закон України «Про освіту». У цих документах чітко зазначено вимоги щодо орієнтації науково-методичної роботи на розвиток ініціативи, творчості педагогічних працівників. Наш заклад працює над проблемою: «Високий рівень самовдосконалення педагога як засіб формування творчої активності шкільного колективу та позитивного іміджу закладу».

Вкладення:
Скачать этот файл (удосконалення науково-методичної роботи.docx)Управлінська діяльність щодо діяльності військово-патріотичного навчання учнів[Управлінська діяльність щодо діяльності військово-патріотичного навчання учнів]32 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.