Учительський Журнал он-лайн

 

Система виховної роботи НВК «гімназія-школа» № 27 м.Маріуполя Донецької області

e-mail Друк PDF

Розробляючи концепцію виховної роботи школи, педагогічний колектив використовував власний чималий досвід виховної роботи, що допомогло не відійти від шкільних традицій у вихованні учнів. Основними ідеями, які лягли в основу виховної системи школи, є ідеї педагогіки гуманізму, співробітництва, формування єдиного виховного простору, зв'язок з родиною. Актуальність даної концепції полягає у формуванні привабливого іміджу навчального закладу, який забезпечить сприятливі умови для саморозвитку та розвитку творчого потенціалу та громадянського виховання учнів, як основи формування нової генерації українського суспільства.

Автор: Халаїм Світлана Петрівна, заступник директора з виховної роботи НВК «гімназія-школа» №27 м. Маріуполя Донецької області

Останнє оновлення на Вівторок, 22 квітня 2014, 14:34  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.