Учительський Журнал он-лайн

 

Педагогічна рада: методика і досвід

e-mail Друк PDF

У роботі розглянуто теоретичні питання підготовки та проведення засідань педагогічних рад у школі.Педагогічна рада - це постійно діючий колегіальний орган самоврядування педагогічних працівників. Усі найважливіші справи школи, як стверджував видатний педагог К. Ушинський, повинні вирішуватися на загальній раді всіх її вихователів і наставників. У більшості шкіл педагогічна рада є творчою лабораторією, що досліджує й колегіально вирішує актуальні питання шкільного життя, націлює педагогічний колектив на підвищення якості й ефективності навчально-виховного процесу, стимулює розвиток творчого потенціалу, зростання професійної майстерності вчителів, сприяє демократизації управління.Робота складається із двох розділів. У першому розглядаються функції педагогічної ради, планування засідань, технологія підготовки засідання педагогічної ради. Тут можна ознайомитися з алгоритмом роботи педагогічного колективу над методичною проблемою, яка буде розглядатися на педагогічній раді. У другому розділі ви дізнаєтеся про методи й форми проведеня педагогічних рад, їх організаційну схему, здійснення аналізу ефективності даного засідання та контролю за виконанням рішення педради. До роботи додаються пам'ятки, анкети, алгоритм, та плани підготовки до проведення педагогічних рад на теми: "Шляхи підвищення ефективності уроку, 2Моделювання процесу навчання в контексті підготовки учнів до життєдіяльності в інформаційному суспільстві", "Психолого-педагогічні засади соціалізації учнівської молоді".Робота буде корисна для директорів шкіл та заступників з навчально-виховної роботи.

Іващенко Тетяна Миколаївна

Вкладення:
Скачать этот файл (Педагогічна рада методика і досвід.docx)Педрада[теорія і досвід проведення педрад]106 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.