Вчительський Журнал он-лайн

 

Педагогічна рада: технологія підготовки і проведення.

Друк

Кутинець Сергій Григорович, директор Залізницького НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Любешівського району Волинської області

В умовах демократизації шкільного життя, переходу до громадсько-державної, фасилітативної моделі управління навчальними закладами, що зумовлено Національною доктриною роз­витку освіти, значно зросла роль колективних форм управління і в першу чергу - педагогічної ради.

Сьогодні педагогічна рада мусить функціонувати не лише як орган розгляду, а й як орган вирішення життєво важливих питань. Вона повинна стати інструментом колективного управлін­ня НВК, допомогти розвинути творче мислення вчителя. Спрямованість тематичних засідань педради значною мірою визна­чається науково-педагогічною проблемою, над реалізацією якої працює загальноосвітній навчальний заклад.

Розуміючи це, ми змінили підходи до організації і проведення педради, тим самим підвищивши її роль, яка стала дійсно дорадчим колегіальним організмом управління навчально-виховним комплексом.

 

-----------------------------------------

 

Корисні посилання

Електронні книги - Основа

Adobe Acrobat

Онлайн -перекладач

Онлайн-конвертер pdf файлів в doc

Расширения для Joomla

Як дізналися про наш сайт

Виберіть одну відповідь
 


Авторизація

Пошук

Увага Конкурс!

Інтернет-урок

Подати заявку на конкурс

"Інтернет-урок"

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail:


© 2022 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2014 Вчительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

 

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.