Учительський Журнал он-лайн

 

Методичний проект

e-mail Друк PDF

Методичний проект  "Формування позитивної мотивації до самоосвіти та розвиток творчої компетентності вчителя на засадах випереджаючої освіти сталого розвитку, автор Заімчук Галина Григорівна, заступник директора з НВР Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 72

Анотація

Переорієнтація навчальної  освіти на всіх рівнях для вирішення питань сталого розвитку передбачає врахування сучасних потреб в освіті для сталого розвитку, формування змістовної складової навчальної та виховної діяльності, інтеграції принципів сталого розвитку у всі ланки освіти.
Важлива роль відводиться формуванню високої загальної і професійної культури педагога, його готовності до педагогічної творчості.
В процесі методичної освіти роботи формується і вдосконалюється творча компетентність, педагогічна майстерність вчителів.
Зростання ролі творчої компетентності педагогів набуває особливої актуальності і відбувається шляхом індивідуальної та колективної самоосвітньої діяльності. Потреба нашої держави в педагогах, здатність зайняти гуманістичну позицію щодо самих себе та своїх вихованців, визначає актуальність проблеми підвищення рівня професійної, передусім творчої компетентності педагога.Творчий починається із здивування.
Останнє оновлення на Вівторок, 17 грудня 2013, 17:26  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.