Учительський Журнал он-лайн

 

“Педагогічний аналіз як функція керівника позашкільного навчального закладу”

e-mail Друк PDF

Вербова Ніна Володимирівна

“Педагогічний аналіз як функція керівника позашкільного навчального закладу”

 

 

Особливою функцією керівника закладу освіти є педагогічний аналіз.

 

Педагогічний аналіз – це метод дослідження, що полягає в уявно-практичному розчленуванні цілого на складові частини: оброб-лення інформації, одержаної на заняття, позакласному заході та ін.

На більш високому рівні розуміння, аналіз – вміння передбачати проблемні ситуації, прогнозувати, формувати ці проблеми, ставити завдання.

Аналіз дає можливість прийняти обгрунтоване рішення.

Педагогічний аналіз є могутнім засобом виховання педагогічного колективу. Ніщо так не виховує людей, як справедлива оцінка їх діяльності та поведінки. Вона допомагає побачити свої слабкі сторони і визначити шляхи підвищення професійної майстерності.

Керівник гуртка сьогодні вільний у виборі форм, методів, засобів виховної діяльності. Він має широкі можливості для вияву творчої індивідуальності. Тому важливий результат його педагогічної діяльності – високий рівень вихованості гуртківців, сформованість цілісної та всебічно розвиненої особистості.

 

Вкладення:
Скачать этот файл (Аналіз.doc)Аналіз.doc[ ]61 Kb
Останнє оновлення на Вівторок, 02 липня 2013, 11:45  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.