Учительський Журнал он-лайн

 

МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК за темою «ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ» "Користування вимірювальними приладами..."

e-mail Друк PDF

Однією з основних ланок процесу навчання спец предметів є використання знань для формування в учнів практичних умінь та навичок. В умовах ПТНЗ - це завдання виконує перш за все виробниче навчання. В процесі вивчення спец предметів завдання практичного використання знань поруч з вправами, системою повторень та домашньою роботою учнів здійснюється також при проведенні практичних робіт. При цьому знання закріплюються і вдосконалюються, учні одержують уміння творчо їх використовувати для розв’язання навчальних та виробничих завдань. В деяких випадках практичні роботи є джерелами нових знань, методів діяльності, засобом їх розширення та поглиблення.

Автор Загорська О.О. методист.майстер виробничого навчання ТПГЛ

New layer...
Вкладення:
Скачать этот файл (ПОСОБИЕ МУЛЬТИМЕТР.doc)ПОСОБИЕ МУЛЬТИМЕТР.doc[ ]718 Kb
Останнє оновлення на Четвер, 16 квітня 2015, 13:54  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.