Учительський Журнал он-лайн

 

СЦЕНАРІЙ ІНТЕЛЕКТ-ШОУ «ВЕЧІР ВЕСЕЛИХ ТВОРЧИХ ЗАВДАНЬ»

e-mail Друк PDF

Мірошниченко Л.В., викладач ВП "Слов'янський технікум Луганського національного аграрного університету"

СЦЕНАРІЙ ІНТЕЛЕКТ-ШОУ «ВЕЧІР ВЕСЕЛИХ ТВОРЧИХ ЗАВДАНЬ»

Мета проведення заходу: формування професіоналізму, набуття впевненості у собі, уміння володіти ситуацією, виховання поваги до друзів, набуття досвіду культури поведінки, пробудження почуття нового, формування творчої ініціативи.

Оформлення: у залі,  де проводиться вечір створюється атмосфера затишку – це м’яке освітлення, на стінах можуть бути розвішані малюнки, схеми, виготовлені студентами вдома  у вигляді домашнього завдання. Оформлення проведення заходу мультимедійними  засобами.

Учасники заходу: команди студентів із спеціальностей «Бухгалтерський облік» та «Фінанси і кредит», які будуть змагатися між собою. Кількість учасників по 6 чоловік з кожної команди

Вкладення:
Скачать этот файл (додаток.doc)додаток.doc[ ]33 Kb
Скачать этот файл (Сценарій.doc)Сценарій.doc[ ]102 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.