Учительський Журнал он-лайн

 

портфоліо методиста методичного кабінету

e-mail Друк PDF

Іщенко Ірина Анатоліївна, завідувач Калінінським районним методичним кабінетом м. Донецьк.

Мухіна Ірина Олександрівна, методист з психологічної служби Калінінського районного методичного кабінету м. Донецьк.

Атестація педагогічних кадрів - одне з найважливіших та найскладніших управлінських та методичних питань. Атестація є суттєвим моментом як у діяльності методичної служби, керівника закладу освіти, всього педагогічного колективу, так і кожного педагогічного працівника, який прагне до самовдосконалення, до більш високого посадового статусу.  Тому атестацію слід розглядати як складову частину педагогічної та управлінської діяльності закладу освіти, яка здійснюється протягом усього міжатестаційного періоду.

 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.