Учительський Журнал он-лайн

 

Портфоліо викладача

e-mail Друк PDF

Пищик Олена Василівна

Анотація матеріалу

Філософія портфоліо полягає в тому, що передбачається зсув акценту з оцінки на самооцінку, з того, чого вчитель або учень не знає і не вміє, на те, що він знає і вміє досить добре. Основний сенс портфоліо - "показати все, на що ти здатний".

 

Вкладення:
Скачать этот файл (Інтерактивні методи навчання.doc)Інтерактивні методи навчання[доповідь]230 Kb
Скачать этот файл (МЕТОДИ ПЕДАГОГШНОГО ВПЛИВУ ПІД ЧАС ФОРМУВАННЯ ДІЛОВОЇ АКТИВНОСТІ.ppt)Методи педагогічного впливу під час формування ділової активності[Презентація матеріалів виступу]359 Kb
Скачать этот файл (Методичне забезпечення виховної роботи .doc)Методичне забезпечення виховної роботи в центрі[Про діяльність МК керівників навчальних груп. Із досвіду роботи]7685 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.