Учительський Журнал он-лайн

 

Портфоліо Мирошниченко Олени Миколаївни

e-mail Друк PDF

Мирошниченко Олена Миколаївна

вчитель математики ЗОШ № 16 м.Костянтинівка Донецька область

 

Актуальность опыта обусловлена тем,что расширения кругозора, поиск новых знаний, развитие умений самостоятельного соискания информации стали насущной необходимостью современности.

Действительно, современный выпускник общеобразовательной школы не всегда отвечает требованиям жизни, в частности, в таких сферах, как умения организовывать свое образование, развивать компетентности, действовать самостоятельно в разнообразных критических ситуациях. Лишь готовя личность, способную к самообразованию, современная школа может реализовать модель выпускника, способного самостоятельно решать собственные и глобальные проблемы, способного к творчеству, саморазвития и самореализации.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 15 листопада 2010, 12:28  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.