Учительський Журнал он-лайн

 

Творчий проект "Реклама екологічного сайту "Планета надій" Красноармійського НВК Донецької області"

e-mail Друк PDF

Дмитрієва Віра Олексіївна, вчитель георафїї І кваліфікаційної категорії Красноармійського НВК Донецької області

Творчий (звітний) проект учнів 7 класу Красноармійського НВК Донецької області як результат діяльності у рамках міжнародної програми  INTEL  "Шлях до успіху" - "Комп'ютерні технології для місцевої спільноти".

Метою є підготовка учнів до взаємодії з соціальним середовищем, до самореалізаціїї їх як ососбистостей через засвоєння комплексу знань про місцеву спільноту, її проблеми та шляхи їх вирішення засобами комп'ютерних технологій. Відбувається формування навичок комп'ютерної грамотності, критичного мислення та співробітництва як основних навичок 21 століття.

Останнє оновлення на Неділя, 13 жовтня 2013, 22:50  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.