Учительський Журнал он-лайн

 

Портфоліо Одеської ЗОШ №55 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області

e-mail Друк PDF

Бадюк Ірина Миколаївна – директор, вчитель вищої категорії, учитель-методист, вчитель української мови та літератури Одеської ЗОШ №55 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області

Буряк Наталія Валентинівна – заступник директора з НВР, вчитель вищої категорії, учитель-методист, вчитель математики Одеської ЗОШ №55 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області.

Представляємо портфоліо Одеської загальноосвітньої школи №55 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області. Як відомо, портфоліо школи, яке розміщене в Інтернеті, автоматично стає інструментом реклами школи. Адже в ньому є все, що пов’язано з діяльністю школи, а вся інформація представлена саме в тому вигляді, який дозволяє звернути на себе увагу як дітей, так і їхніх батьків.

Якою б відомою та популярною не була школа, рано чи пізно наступає той час, коли її популярність починає грати проти неї ж. Надмірна популярність перетворюється в буденність, стає нудною і такою, що приїлася. Саме в цей момент необхідно додати школі та інформації про неї краплю свіжості й креатива. Крім звичайного подання інформації в текстовому вигляді та реклами школи на телебаченні, мережа Інтернет дарує нам унікальні можливості по організації реклами школи. З кожним днем ми все менше читаємо газети, слухаємо радіо й дивимося телевізор, замінюючи все це Інтернетом. Чи це не є привід, щоб замислитися? Інтернет дозволяє нам донести до великої кількості людей інформацію (рекламу) про школу, і це величезний плюс.

Своїм портфоліо, розміщеним на порталі, ми прагнемо не тільки залучити ту цільову аудиторію, яка зацікавлена саме в нашій школі, але й поділитися досвідом роботи зі своїми колегами.

Вкладення:
Скачать этот файл (Портфоліо ОЗОШ №55 (Частина-1).ppt)Портфоліо ОЗОШ №55 (Частина-1).ppt[презентація-Ч.1]10408 Kb
Скачать этот файл (Портфоліо ОЗОШ №55 (Частина-2).ppt)Портфоліо ОЗОШ №55 (Частина-2).ppt[презентація-Ч.2]9184 Kb
Скачать этот файл (Портфоліо ОЗОШ №55 (Частина-4).ppt)Портфоліо ОЗОШ №55 (Частина-4).ppt[презентація-Ч.4]16072 Kb
Скачать этот файл (Портфоліо ОЗОШ №55 (Частина-5).ppt)Портфоліо ОЗОШ №55 (Частина-5).ppt[презентація-Ч.5]15673 Kb
Скачать этот файл (Пояснительная записка.doc)Пояснювальна записка.doc[на рос. та укр. мовах]27 Kb
Скачать этот файл (Частина-3.ppt)Портфоліо ОЗОШ №55 (Частина-3).ppt[презентація-Ч.3]15032 Kb
Останнє оновлення на Середа, 03 липня 2013, 23:29  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.