Учительський Журнал он-лайн

 

конкурс педагогічне портфоліо Корнієнко Тамари Володимирівни

e-mail Друк PDF

Вчитель художньої культури та мистецтва, класний керівник 6-В класу СЗШ №316 Дарницького району м.Київа Прививаю дітям любов до мистецтва. Вчу відрізняти прекрасне від потворного. Моє життєве кредо: "Стався до людей так, як би ти хотів, щоб вони ставилися до тебе". Моє педагогічне кредо: "Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант, вміння їх вирощувати – мистецтво". Але найважливішим є любов до дитини!

Вкладення:
Скачать этот файл (Презентация Корниенко Тамара.ppt)презентація портфоліо[ ]7355 Kb
Скачать этот файл (РОРТФОЛІО Корнієнко Т.В..doc)Портфоліо[педагогічний досвід]889 Kb
Скачать этот файл (творчість Владислава Городецького КОРНІЄНКО Т.В..ppt)Презентації Худ.Культ\10 КЛАС[творчість Владислава Городецького ]6875 Kb
Скачать этот файл (Урок художньої культури 10 клас (Образотворче мистецтво 19-початку 20 століття А)Урок художньої культури 10 клас [(Образотворче мистецтво 19-початку 20 століття Архітектура) Творча спадщина В.Городецького]92 Kb
 

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.