Учительський Журнал он-лайн

 

Методична розробка "Урок-семінар"

e-mail Друк PDF

Горпинич Світлана Олександрівна, Матвєйцева Інна Василівна, Садова Наталія Петрівна

АНОТАЦІЯ

Методична розробка «Урок-семінар на тему: «Сучасні і традиційні способи теплової обробки продуктів з використанням інноваційних технологій в українській та світовій кулінарії»» пропонується для опанування професії «кухар» 3 розряду, в якій поєднано вивчення загальноосвітніх та спецдисциплін (технологія приготування їжі з основами товарознавства, іноземна мова, інформатика).

Узагальнення та систематизація знань у такій формі допомагає формувати професійну компетентність та вводити в навчальний процес інноваційні технології, удосконалювати вміння здійснювати міжпредметні зв’язки, поділитись досвідом ведення бінарно-інтегрованого уроку.

Методична розробка рекомендується для використання у роботі педагогічними працівниками професійно-технічних навчальних закладів, які здійснюють підготовку кваліфікованих працівників за професією «кухар» 3 розряду та учнями подібних закладів для вивчення, закріплення матеріалу по темах «Теплова кулінарна обробка продуктів» (технологія приготування їжі з основами товарознавства), «Харчування» (англійська мова), «Служби Інтернету» (інформатика).

Посилання на відеоурок на YouTube http://www.youtube.com/watch?v=LFmGsYaw5EU

Останнє оновлення на Субота, 12 квітня 2014, 15:04  

Пошук

Лічильники

Проверка сайта

Новий сайт

Шановні користувачі та гості сайту .

Ми підготували для вас новий, яскравий і зручний сайт на якому ви зможете не тільки розповідати про свої розробки уроків і замовити сертифікати, але і з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Ми щойно запустили цей проект, встигніть пройти реєстрацію в числі перших і Ви зможете отримати унікальне і красиве посилання на свій профіль.

http://teacherjournal.in.ua/

Контакти

Поштова адреса:

«Учительський журнал он-лайн»

ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, оф. 5, м. Харків, 61001

Адміністратор порталу:

Тел. : (+3057) 731-96-33

e-mail: ua.teacherjournal@gmail.com


© 2012 ТОВ «ВГ «Основа».

© 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо.  Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті, ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.